Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Тиждень оздоровлення сімейних стосунків у Тернопільській області, лютий 2015

stosunkyОрганізатори: ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», Департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, консультативний центр руху за життя «Колиска життя».
За участі: Тернопільської комунальної міської лікарні №2, КУТОР «Центр здоров’я», Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проекту Карітас «Школа щасливого материнства св.Анни», Архикатедрального Собору УГКЦ, ТРЦ Подоляни, Жіночого психологічного Салону КНЯГИНЯ.

Інформаційні партнери: Кращий тернопільський форум для сімей "Сімейка", УХ-радіо, радіо Світанок, Тернопільської обласної телерадіокомпанії, ІНТБ, TV-4, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», RIA, 20 хвилин, Моя газета, Свобода, інтернет-видання Погляд, газети Вільне життя, Тернопіль Вечірній, порталу новин like.te.ua, valova.te.uа, dity.te.ua.

Заходи тижня:

09.02.2015 о 15.00 - круглий стіл на тему: «Народження у любові», за участі волонтерів та консультантів консультативного центру руху за життя «Колиска життя», вул.Сагайдачного 14, зліва від Архикатедрального Собору УГКЦ.
Для журналістів та усіх бажаючих.

На протязі тижня, семінар на тему: «Біоетичні проблеми сучасної України», за участі Ольги Христенко, викладача кафедри філософії мед університету.
Для студентів.
 
10.02.2015 - Тренінг для учнів професійно-технічного училища Лановецького та Шумського районів  «Любов вміє чекати».
Акція  для населення Лановецький та Шумський райони «Гармонія у подружньому житті».

11.02.2015 о 13.30 - бесіда на тему: «Планування сім’ї», за участі лікаря акушер-гінеколога Іванни Наконечної, вул. Купчинського 14.
Для лікарів і акушерок жіночої консультації.
 
11.02.2015 о 16.00 - заняття з елементами тренінгу на тему: «Розвиток у любові», за участі Тетяни Кітчак, психолога. ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства» у ТРЦ Подоляни.
Для тих, що перебувають у стосунках, а також усіх бажаючих.

12.02.2015 о 14.00 - бесіда на тему: «Любов та прощення», за участі Марії Пісечко, психолога, та Марії Хомів, лікаря психотерапевта,  під час роботи у корекційній програмі щодо профілактики насильства. ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства» у ТРЦ Подоляни.
Для учасників корекційної програми.

13.02.2015 о 12.00 - лекція на тему: «Розуміння мови свого тіла», консультант природного планування сім’ї Ірина Дригуш, у Школі щасливого материнства св.Анни, міська дитяча поліклініка, вул. Федьковича, 16, 63 каб.
Для вагітних.

13.02.2015 о 13.00 - бесіда на тему: «Материнська та батьківська любов. Батьківські сценарії», за участі Марії Хомів, лікаря психотерапевта.
Для вагітних пологового відділення та жіночої консультації, вул.Купчинського, 14, у приміщенні Школи відповідального Батьківства.

14.02.2015 о 10.30 - семінар на тему: «Любов та відповідальність», у рамках передподружніх наук, за участі Людмили Богуцької, психолога, та Ірини Дригуш, консультанта природного планування сім’ї, у навчальному класі Архикатедрального Собору.
Для усіх бажаючих.

15.02.2015 о 12.00 - бесіда на тему: «Рецепти здорових сімейних стосунків», від Марії Хомів, психотерапевта, співавтора Жіночого психологічного Салону КНЯГИНЯ, у бохо-кафе "Жирандоль".
Лише за попереднім записом, і для жінок-учасниць проекту.

Форум –театр для учнів та студентів «Поговоримо про це..», м.Чортків

16.02.2015 о 19.00 - лекція на тему: «Нерозривність подружнього союзу», від о.Мартина Хомів, священика, у навчальному класі Архикатедрального Собору УГКЦ.
Для усіх бажаючих, та тих, хто у роздумах про шлюб.

Анонс:
З 2011 року у Тернополі та області щороку проводиться Тиждень оздоровлення сімейних стосунків. Ініціаторами впровадження тижня є ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства» та Департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.   
Заходи, які будуть проводитись цього року, будуть цікавими для тих, хто хоче зберегти любов, хто  шукає любов, для тих хто страждає від любові, для тих, хто самотній. А також привідкриють тему відповідальності у стосунках, плануванні сім’ї, нестимуть просвітницький характер збереження гідності у подружжі, та про чудовий дар народження.
Мир розпочинається із сім’ї. Війна в країні провокує кризу в різних системах - сімейній, в тому числі. Причини кризи, шляхи виходу і подальші кроки - для кожної системи унікальні. Повсюди - від Києва до Майорки - чоловіки і жінки мріють про любов і близькість. Прагнення до щастя не залежить від місця проживання, соціального стану та кольору шкіри. Протягом молодості, зрілості і літнього віку, кожен з подружжя проходить ряд психологічних і світоглядних криз, і  збереження багаторічного взаємного інтересу в шлюбі є результатом внутрішньої роботи партнерів. Для тих хто хоче зберегти любов, хто шукає любов, для тих хто страждає від любові, для тих, хто самотній, завжди є можливість змінитись. Адже теплими бувають не тільки чай, рукавички, ковдрочка. Теплим буває все – розмови, погляди, люди... Це те особливе відчуття, яке дає нам сили жити, вірити, мріяти, кохати.

Для уточнення запитань про заходи і місце проведення, звертайтесь:
Координатори – Людмила, моб. тел. 0975006924
Марія, моб. тел. 067 9998452