Розклад занять

Нова група мамусь, у маленькій групі 6-8 осіб, розпочне навчання 11.06.
Згідно дотримань усіх правил.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Запис та деталі у Viber 0679998452

Вітаю ВАС! Тихенько падає сніг, стає чисто та оновлено

thumb 53526 blog mВітаю ВАС! Тихенько падає сніг, стає чисто та оновлено.
Не знаю як ви, а я вже знаходжусь в очікуванні святкувань. Очікуванні нових звершень, див та чарівних перетворень. Запаху змін. А ви їх відчуваєте? В цей час я зазвичай перетворююсь в маленьку дівчинку, яка (з донькою) пише листи св.Миколаю, яка вірить в Різдвяні дива, і чекає чогось незвичного!!! А у вас так буває? Я завжди мріяла бути Новорічною феєю чи казковою Принцесою, щоб дарувати людям подарунки і хороший настрій, а що може бути ще кращим? Взагалі то, останнім часом багато людей цими Миколаями, Феями і Ельфами таки стали, купуючи і роздаючи подарунки малозабезпеченим, голодним, потребуючим( і не лише людям), сусідам, воїнам, тим, у кого багато діточок і тим хто живе в дитячих будинках чи домах престарілих.

Багато з цих людей, як справжі Казкові персонажі, навіть не хочуть щоб їх бачили і знали, і тихенько, таємно як у казках, тишком-нишком складають подаруночки у торбинку під дверима.
В Новорічних та Різдвяних святах криється глибинний зміст радощів і сімейних традицій. Цей час з'єднує нас відчуттям близькості з нашими родинами, де відкривається справжній зміст любові - ділитись, жертвувати, єднатись, бажати один одному сповнення мрій і вірити в Небесні дива.
Бажаю щоб В РІЗДВЯНУ ніч, над кожним з Вас розсипався казковий пил. То з Миколаєвих саней слід. Збирайте його, осипайте ним інших, діліться з близькими і настане у ваших домівках і серцях щастя, гармонія і сповняться дива, і збудуться Бажання.

Джерело http://admin.20minut.ua/blogs/vitayu-vas-tihenko-padae-snig-stae-chisto-ta-onovleno.html