Розклад занять

Нова група мамусь, у маленькій групі 6-8 осіб, розпочне навчання 11.06.
Згідно дотримань усіх правил.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Запис та деталі у Viber 0679998452

Як тернополяни святкували День Батька

den batka 2014 Увесь тиждень тернополяни могли дізнатись більше (акція продовжена, на 22.09 о 18.40 год та 23.09 о 18.40 год) про те, як зберегти душевну та психологічну рівновагу, залишатись хорошими людьми та люблячими батьками, вміти розмовляти з дітьми про війну, ви зможете за допомогою корисних порад від психологів та психотерапевтів, членів УСП, у Архикатедральному Соборі, вул.Сагайдачного 14.

А також могли пізнати лекції та зустрітись на зустрічах на тему "Материнство та батьківство і діти у слінгу. Як забезпечити безумовну любов та прийняття від народження у Школі щасливого материнства св. Анни, та помолитись на вервиці за Життя з нагоди Дня Батька та 2-ї річниці діяльності консультативного центру Руху "За життя!" "Колиска життя".

21 вересня о 13.30 год після Служби Божої волонтерки консультативного центру Руху "За життя!" "Колиска життя" частували домашньою випічкою татусів та роздавали флаєри за гідність бути батьком та збереження життя у Архикатедральному Соборі, вул. Сагайдачного 14.

А о 16.00 в ТРЦ"Подоляни" бажаючі могли взяти участь на святкуванні Дня Батька.
У програмі були: музичні, цікаві конкурси і хороші призи, подарунок для татуся своїми руками, листи і малюнки татусям-героям і багато іншого.

Організатори свята: ГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства",  магазин КУМКА, Управління у справах сім'ї та молоді ТОДА, БФ"Подоляни",  мамусі форуму "Сімейка", проект ТБФ "Карітас" "Школа щасливого материнства св. Анни, консультаційний центр Руху "За життя!" "Колиска життя".

За підтримки: УХ- радіо, радіо Світанок, Тернопільської обласної телерадіокомпанії, ІНТБ, TV-4, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», RIA, 20 хвилин, Моя газета, Свобода, інтернет-видання Погляд, газети Вільне життя, Тернопіль Вечірній, порталу новин like.te.ua, valova.te.uа, dity.te.

den batka 2014 1   den batka 2014 2  Den batka 2014 3