Розклад занять

Нова група мамусь, у маленькій групі 6-8 осіб, розпочне навчання 11.06.
Згідно дотримань усіх правил.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Запис та деталі у Viber 0679998452

День Батька та Тиждень Слінгоносіння

den batkaТернополян та гостей міста запрошують:

- 15 та 16 вересня о 18.45 год. - дізнатись більше про те, як зберегти душевну та психологічну рівновагу, залишатись хорошими людьми та люблячими батьками, вміти розмовляти з дітьми про війну, за допомогою корисних порад від психологів та психотерапевтів, членів УСП, у Архикатедральному Соборі, вул. Сагайдачного, 14.

- 16 вересня та 18 вересня об 11.00 год. - лекції на тему "Материнство та батьківство і діти у слінгу. Як забезпечити безумовну любов та прийняття від народження", в рамках Тижня Слінгоносіння, лекція пройде у "Школі щасливого материнства св. Анни", вул. Федьковича, 16.

- 19 вересня запрошуємо долучитись до вервиці за Життя, з нагоди Дня Батька та 2-ї річниці діяльності консультативного центру Руху "За життя" "Колиска життя". Захід відбудеться о 18.45 год. у Архикатедральному Соборі, вул. Сагайдачного, 14.

- 21 вересня о 13.30 після Служби Божої волонтерки консультативного центру Руху "За життя" "Колиска життя"частуватимуть домашньою випічкою татусів та роздаватимуть флаєри за гідність бути батьком та берегти життя, у Архикатедральному Соборі, вул. Сагайдачного, 14.

- 21 вересня о 16.00 год. чекаємо усіх татусів, мамусь і діток в ТРЦ"Подоляни" на святкуванні Дня Батька. У програмі: музичні , цікаві конкурси і хороші призи, подарунок для татуся своїми руками, листи і малюнки татусям-героям і багато іншого.

Організатори заходів: ГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства" (голова ГО - Марія Хомів), Архикатедральний Собор УГКЦ, проект Карітас"Школа щасливого материнства св.Анни, консультаційний центр  Руху "За життя" "Колиска життя", МГО "Гуманітарний Фонд "Берегиня", Управління у справах сім'ї та молоді ТОДА, БФ "Подоляни", мамусі форуму "Сімейка", члени Тернопільського осередку УСП.

За сприяння місцевої влади.

За підтримки: УХ- радіо, радіо Світанок, Тернопільської обласної телерадіокомпанії, ІНТБ, TV-4, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», RIA, 20 хвилин, Моя газета, Свобода, інтернет-видання Погляд, газети Вільне життя, Тернопіль Вечірній, порталу новин like.te.ua, valova.te.uа, dity.te.ua.