Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

День Батька та Тиждень Слінгоносіння

den batkaТернополян та гостей міста запрошують:

- 15 та 16 вересня о 18.45 год. - дізнатись більше про те, як зберегти душевну та психологічну рівновагу, залишатись хорошими людьми та люблячими батьками, вміти розмовляти з дітьми про війну, за допомогою корисних порад від психологів та психотерапевтів, членів УСП, у Архикатедральному Соборі, вул. Сагайдачного, 14.

- 16 вересня та 18 вересня об 11.00 год. - лекції на тему "Материнство та батьківство і діти у слінгу. Як забезпечити безумовну любов та прийняття від народження", в рамках Тижня Слінгоносіння, лекція пройде у "Школі щасливого материнства св. Анни", вул. Федьковича, 16.

- 19 вересня запрошуємо долучитись до вервиці за Життя, з нагоди Дня Батька та 2-ї річниці діяльності консультативного центру Руху "За життя" "Колиска життя". Захід відбудеться о 18.45 год. у Архикатедральному Соборі, вул. Сагайдачного, 14.

- 21 вересня о 13.30 після Служби Божої волонтерки консультативного центру Руху "За життя" "Колиска життя"частуватимуть домашньою випічкою татусів та роздаватимуть флаєри за гідність бути батьком та берегти життя, у Архикатедральному Соборі, вул. Сагайдачного, 14.

- 21 вересня о 16.00 год. чекаємо усіх татусів, мамусь і діток в ТРЦ"Подоляни" на святкуванні Дня Батька. У програмі: музичні , цікаві конкурси і хороші призи, подарунок для татуся своїми руками, листи і малюнки татусям-героям і багато іншого.

Організатори заходів: ГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства" (голова ГО - Марія Хомів), Архикатедральний Собор УГКЦ, проект Карітас"Школа щасливого материнства св.Анни, консультаційний центр  Руху "За життя" "Колиска життя", МГО "Гуманітарний Фонд "Берегиня", Управління у справах сім'ї та молоді ТОДА, БФ "Подоляни", мамусі форуму "Сімейка", члени Тернопільського осередку УСП.

За сприяння місцевої влади.

За підтримки: УХ- радіо, радіо Світанок, Тернопільської обласної телерадіокомпанії, ІНТБ, TV-4, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», RIA, 20 хвилин, Моя газета, Свобода, інтернет-видання Погляд, газети Вільне життя, Тернопіль Вечірній, порталу новин like.te.ua, valova.te.uа, dity.te.ua.