Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Матусі запевняють, що грудне годування - потрібне

thumb 19433 news mТернопільські матусі та вагітні жінки ділились досвідом грудного вигодовування та розповідали про його важливість у неділю, 3 серпня. Зустріч відбулась у бохо-кафе "Жирандоль".

Організатори  - представники "Школи щасливого материнства св. Анни" провели зустріч у рамках Всеукраїнського тижня грудного вигодовування.

- Це потрібно для підтримки тих жінок, які в очікуванні дитини, - говорить координатор проекту Марія Хомів. - Щоб дати можливість їм зрозуміти, що грудне годування це дуже важливо для дитини, яка має і рік, і два, і три. Це важливі відчуття прив'язаності до дитини, відчуття дитиною своєї власної безпеки.

За словами пані Марії, таким чином дитина розуміє, що на неї чекали. Окрім цього грудне годування це завжди з собою, зручно, стерильно, унікально тому, що незамінно, додає Марія Хомів. Під час зустрічі матусі ділились досвідом, спілкувались та розповідали чому грудне годування таке важливе та необхідне для дитини. Оксана Жук виховує дівчинку віком два з половиною роки. Жінка досі годує дитину грудним молоком і зупинятись не збирається.

- Для дитини груди це такий самий зв'язок як і пуповина, - говорить Оксана. - Груди це не тільки їжа, як дехто вважає. Це снодійне, заспокійливе, захист, тепло. Дитині не важливо, як виглядає мама, дитині важливо що у мами є груди.

Як вважає пані Оксана, грудне молоко унікальне і йому немає і не буде аналогів. Тому, що навіть найдорожча адаптована суміш містить 60 інгридієнтів, які приближені  до складу грудного молока. А у грудному молоці близько 400 елементів. Тому жінка запевняє, що грудне годування є необіхдним і надзвичанйо важливим для того, аби діти росли здоровими.

http://te.20minut.ua/Podii/matusi-zapevnyayut-sho-ghrudne-ghoduvannya-potribne-10409595.html