Розклад занять

Нова група мамусь, у маленькій групі 6-8 осіб, розпочне навчання 11.06.
Згідно дотримань усіх правил.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Запис та деталі у Viber 0679998452

Фотоконкурс "Сімейка у вишиванках"

simejka u vyshyvankah24 серпня Україна буде святкувати 23 річницю Незалежності України. Традиційно, багато людей на це свято приходять у вишиванках, які стали символом українськості. Думаємо чи не у кожного в альбомі є фото сім'ї у улюблених вишиванках. Беріть участь у нашому конкурсі і отримайте нагоду отримати чудові призи!
Отож, найкращий сімейний форум Тернопільщини "Сімейка" оголошує конкурс "Сімейка у вишиванках".

Правила:
1. Роботи надсилайте на адресу форуму Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою у темі "Вишиванки". Обов'язково вкажіть ваш нік на форумі.
2. Приймати участь в конкурсі може тільки зареєстрований учасник форуму, в якого є більше 50 корисних повідомлень.


3. Участь в конкурсі означає повну згоду учасника з правилами проведення конкурсу.
4. Адміністрація залишає за собою право змінювати умови конкурсу під час його проведення. Всі зміни будуть опубліковані на форумі.
5. Адміністрація без попередження буде видаляти роботи, які не відповідають умовам конкурсу.
6. Конкурсні фотографії можуть бути використані адміністрацією форуму в майбутньому лише за попередньої згоди учасника.
7. Роботи приймаються до 31 cерпня 2014 року. Визначення переможця шляхом сумування балів у 2-х типах голосування - подяки під фото і голосування в темі. Голосування триватиме тиждень від дня опублікування фото і 7 вересня буде оголошно переможців.
8. Вимоги до робіт: фото без додаткових обробок: рамок, квіточок, ластівок і т.ін.
На фото повинна бути сім'я, чи частина сім'ї (мама і дитина, тато і дитина, бабуся і внуки...) у вишиванці. Не забувайте про оригінальність.
9. На одного учасника дозволяється 2 фото.

Після закінчення голосування буде визначено 3 переможців, які отримають призи - віночки від нашого спонсора Бохо-кафе "ЖИРАНДОЛЬ" (центр м.Тернопіль, вул. О.Кульчицької 7/3)