Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Зустріч-семінар «Містер + Місіс»

1897656 10152176923334410 1141703745 nУкраїну завжди прирівнювали до квітучого саду. Українок рахують самими красивими жінками та чудовими господинями. Українців сильними та відважними. Дітей - вихованими та розумними.
Як втримати, зберегти домашнє вогнище та наповнити світ коханням а не війною? Заради того, щоб любити, щоб відчувати, щоб міряти, щоб працювати, прожити недаремно, щоб наші діти були щасливими, щоб вони народжувались у повних сім’ях. Кожна сім’я - дуже важлива, безцінна, унікальна та неповторна. Якщо ми хочемо мати мир у світі, ми повинні розпочати з сім’ї.
Щоб допомогти парам в збудуванні гармонійних взаємовідносин у шлюбі. Щоб підтримати родини, які шукають ключі для відновлення стосунків і хочуть зберегти любов. Щоб знайти щастя та об’єднати сім’ю для проведення цікавого та корисного спільного часу разом,
в рамках Тижня подружжя та Міжнародного дня сім’ї, тернопільська сім’я Мартин та Марія Хомів запрошують: 15 травня о 19.00 на зустріч-семінар «Містер + Місіс», за участі партнерів - лаундж-бару «М’ята», ТРЦ «Подоляни», 2 поверх.

Зустріч триватиме 1,5 години.
Кількість місць обмежена!
Щоб Вам було затишно і смачно у вхідний квиток на двох (вартістю 50 грн) входитиме панна-кота та чай на двох.
Необхідна попередня реєстрація до 13.05.2014 на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Обов’язкова умова: присутність Джентльмена і Леді разом.

Запрошуємо  бажаючих у подорож по маршруту, де ви більше дізнаєтесь про любов.

Буде душевно, по-справжньому
Будемо вчитись любити, розвивати, будувати стосунки, чути і слухати один одного.
Говорити про лицарів та принцес, граматику та арифметику любові
Читати любовну переписку відомих людей, притчі, вірші  та історії про любов.
Напишемо листи для коханих
Будемо їсти наосліп та мріяти із заплющеними очима
Пізнаємо секрети, які можуть спасти ваш шлюб та збагатити ваше життя.
Відкриємо для себе нові концепції як побудувати сім’ю, в якій вас будуть любити, і ви зможете любити.

Це тепла  зустріч  про Неї та про Нього. Про Любов. Про ШЛЮБ.
Смакуйте любов по-справжньому. Очевидно що для успішного шлюбу замало бути християнином і бути закоханим. Подружня злагода не приходить автоматично. Шлюб може бути щасливим. Ви задоволені крихтами з печива, але чи вам відомий смак справжнього святкового сімейного торту?

«На протязі певного часу кожен з нас мав можливості зазирнути у життя інших людей, допомогти їм краще зрозуміти один одного та знайти способи для порозумінь. Чи це бесіда, сповідь, діалог, перед шлюбне навчання. Чи то індивідуальна консультація, сімейна психотерапія, групи, зустрічі, семінари, статті. Ми вдячні усім тим, хто дозволив нам зазирнути у свої серця. Дякуємо Вам за те, що ви захотіли і змогли стати кращими».

Мартин Хомів, священик УГКЦ, автор книги «І стали вони одним тілом», автор ряду статей, лектор перед подружніх наук.

Марія Хомів, лікар психотерапевт, ведуча груп для жінок, тренінгів, вебінарів. Співавтор сайту http://pozytyv.in.ua//, доповідач у теле та радіо ефірі.