Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Заходи в рамках тижня Подружжя в Україні та Міжнародного дня сім’ї у Тернополі

tywden podruwwjaЯкщо ми хочемо мати мир у світі, ми повинні розпочати з сім’ї. В сім’ї люди люблять і запрошують любити. Незважаючи на труднощі вони стукають в закриті двері з усіх сил щоб почути один одного, навчитись слухати і поважати один одного і  пробачати - тому що це любов.

Щоб допомогти парам в збудуванні гармонійних взаємовідносин у шлюбі. Щоб підтримати родини, які шукають ключі для відновлення стосунків і хочуть зберегти любов. Щоб знайти щастя та об’єднати сім’ю для проведення цікавого та корисного спільного часу разом, запрошуємо взяти участь:

14.05 о 1900 - безкоштовний вебінар «Пробудження сердець»
Вебіна́р(англ. webinar) — спосіб організації зустрічей онлайн, формат проведення семінарів, тренінгів та інших заходів за допомогою Інтернету.

Для участі необхідно до 12.05 відписати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із назвою теми "безкоштовний вебінар" і чекати від нас код доступу до вебінару в день його проведення.
Учасники зможуть послухати вебінар в будь-який час після його завершення у записі (це дуже зручно якщо ви не можете бути на вебінарі онлайн).
Ви маєте можливість задавати запитання онлайн при наявності пошти джмейл.
Кількість місць обмежена!
Вебінар проводитиме: Марія Хомів, лікар психотерапевт, учасниця майстер-курсу в методі позитивної психотерапії, член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP), член Української Спілки Психотерапевтів. Ведуча груп для жінок. Співавтор сайту http://pozytyv.in.ua// та численних статей на медико-соціально-психологічні теми, доповідач у теле та радіо ефірі.

15.05 о 1900 на зустріч-семінар «Містер і Місіс».
Зустріч триватиме 1,5 години. Кількість місць обмежена! Щоб Вам було затишно і смачно у вхідний квиток на двох (вартістю 50 гр) входитиме панна-кота та чай на двох.
Необхідна попередня реєстрація до 13.05.2014 на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
Обов’язкова умова: присутність джентльмена і леді разом.
Місце проведення: лаундж-бар «М’ята», ТРЦ «Подоляни» 2 поверх

Це тепла  зустріч  про Неї та  про Нього. Про Любов. Про ШЛЮБ. Подружня злагода не приходить автоматично. Для цього треба працювати, адже любов - це дія.

Ведучі: тернопільська сім’я Мартин та Марія Хомів:

Мартин Хомів, священик УГКЦ, автор книги «І стали вони одним тілом», автор ряду статей, лектор передшлюбних наук.
Марія Хомів, лікар психотерапевт( позитивна психотерапія), ведуча груп для жінок, тренінгів, вебінарів. Співавтор сайту http://pozytyv.in.ua//, доповідач у теле та радіо ефірі.

"Фотоконкурс малюнків на асфальті про вашу сім'ю" на форумі Сімейка з 5 по 25 травня.

16.05 о 1800 бесіда на тему: «Криза у сім’ї. Патологічні способи комунікації. Шляхи подолання кризи».
Ведуча зустрічі: Марія Ніженко, психолог, психотерапевт (системна сімейна психотерапія), коуч, співавтор сайту http://psystudija.wix.com/ternopil
Місце проведення:  Книгарня Є, вул. Валова, 7–9.

Перед шлюбні науки на протязі усього тижня в багатьох храмах міста.

Долучайтесь до наших заходів!

За участі партнерів: лаундж-бару «М’ята», ТРЦ «Подоляни», ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства»,кращого тернопільського форуму для мам, татусів та діток Сімейка.

За сприяння: Тернопільського осередку УСП www.usp.te.ua, Марії та Мартина Хомів, Марії Ніженко.

За підтримки: Архикатедрального Собору УКГЦ, УХ- радіо, радіо Світанок, Тернопільської обласної телерадіокомпанії, ІНТБ, TV-4, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», RIA, 20 хвилин, Моя газета, Свобода, інтернет-видання Погляд, газети Вільне життя, Тернопіль Вечірній, блогу http://pozytyv.in.ua/, порталу новин like.te.ua, valova.te.ua, dity.te.ua.