Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

День Матері 2014

оксана макар 1Однією з найбільших цінностей людини є любов. Саме в ній відкривається нескінченна цінність людської особистості, радість продовження себе, сенс життя. Хто як не мати знає якою є любов, безумовною та всеприймаючою. Як важливо поцінувати кожну маму та бабусю і схилити їм голову низько у пошануванні за їхню саму важливу роботу на Землі.

В рамках Святкування Дня Матері:

- фотоконкурс листівок зроблених дітками для матусі на форумі "Сімейка".

07.05 о 12.00 - лекція для мам майбутніх мам «Основи та розуміння які необхідно знати бабусям про грудне годування», психотерапевт
Приміщення: «Школа щасливого материнства св.Анни», вул. Федьковича, 16, каб. 63.

08.05 о 15.00 - майстер-клас «Материнство: перші іграшки для дітей. Лялечка своїми руками», майстриня Леся Скрипка
Приміщення: «Школа щасливого материнства св.Анни», вул. Федьковича, 16, каб. 63.

11.05 о 13.30 - частування матусь солодощами в Архикатедральному Соборі УГКЦ волонтерами Консультаційного центру за життя «Колиска життя».

11.05 о 16.00 - боді-арт для вагітних животиків та кращий малюнок від діток для матусі в рамках концертної програми в ТРЦ «Подоляни».

Організатори: Проект ТБФ «Карітас» - «Школа щасливого материнства св.Анни», Консультаційний центр Руху «За життя» - «Колиска життя», кращий тернопільський форум Сімейка.

За сприяння:  ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», Архикатедрального Собору УГКЦ, компанії «Кімберлі Кларк», видавництва Школярик, БФ «Подоляни», Лесі Скрипки.

За підтримки: УХ- радіо, радіо Світанок, Тернопільської обласної телерадіокомпанії, ІНТБ, TV-4, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», RIA, 20 хвилин, Моя газета, Свобода, інтернет-видання Погляд, газети Вільне життя, Тернопіль Вечірній, порталу новин like.te.ua, http://valova.te.ua/, http://dity.te.ua/