Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Вебінар "Як SPAсти свої стосунки і збагатити своє життя коханням"

spasty stosunkyЯкщо зазирнути в саму глибину кожної людини, то виявиться, що всі ми народжені для того, щоб стати героєм або героїнею нескінченної історії кохання.
В сім’ї люди люблять і запрошують любити. Незважаючи на труднощі вони стукають в закриті двері з усіх сил, щоб почути один одного, навчитись слухати і поважати один одного, і пробачати - тому що це любов.
Кожна людина - це диво. Окрім болі і дешевних мук її оточує краса, чудо творіння, звуки сміху і любові, шепіт надії, свято життя. Все це теж результат вибору, твого вибору - побачити це диво, помітити сильні сторони іншої людини, подякувати їй за її уміння.
Ціль сім’ї - виражати любов. Не мовчати, щоб хтось вгадував що ти думаєш і про що мрієш, а виражати це словами, вчинками, мовами любові. Не в природі любові силою нав’язувати стосунки, зате в природі любові відкривати їх.

Готові до відкриття? Зміни? Руху вперед? Тоді я чекатиму на ВАС!
У вас є можливість використати принципи вебінару щоб стати більш розуміючими інших, люблячими та зробити себе і свою сім'ю щасливішими.

4 квітня о 19.00 ви отримаєте запис вебінару про любов, стосунки та життя разом. Навіть не обов’язково бути біля комп’ютера в цей час. Ви можете подивитись 1 годину 40 хвилинний семінар коли захочете.

Для чого вам цей вебінар:
-Ви пізнаєте Захоплюючі секрети, які можуть спасти ваш шлюб та збагатити ваше життя.
-Дізнаєтесь чому одні щасливі та кохані, а інші розчаровані і покинуті.
-Отримаєте можливість навчитись мистецтву завойовування, абсолютної любові та ніжності.
-Пізнаєте кроки як стати нарешті щасливими.
-Дізнаєтесь як пробудити в чоловіка глибоке відчуття любові і більше про нього, вашого казкового принца. Про таємниці чоловіків.
-Відкриєте для себе Нові концепції як побудувати сім’ю в якій вас будуть любити, і ви зможете любити.
-І звісно про SPA і про спасіння та жертв.

І звісно якщо ви не були на вебінарі про «Розкриття своєї жіночності» - ще є можливість отримати і цей вебінар. Адже лише поруч з чоловіком жінка може пізнати себе. Заглянути в очі коханого і стати собою справжньою.

У травні ми продовжимо про любов та образи та гнів. Емоції і можливості їх розуміння та проявлення. Чекайте і будьте з Нами!

Також усі хто придбають вебінар у березні-квітні ,А ТАКОЖ НАПИШУТЬ СВОЇ ВІДГУКИ ПРО ВІДВІДАНІ мої вебінари, зможуть першими записатись на безкоштовний вечірній живий марафон-зустріч у травні - «Пробудження сердець» (кількість чоловік обмежена).

Ведуча вебінару: МАРІЯ ХОМІВ, психотерапевт, учасниця майстер-курсу в методі позитивної психотерапії, член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP), член Української Спілки Психотерапевтів (УСП), співавтор блогу http://pozytyv.in.ua//, автор позитивного проекту для дівчат-піділітків, ведуча жіночих груп, тренінгів та вебінарів, координатор проекту для вагітних "Школа щасливого материнства св.Анни, голова ГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства". Лектор у курсі передшлюбних наук, заміжня, мама.

spasty stosunky 2

Щоб Взяти участь у вебінарі необхідно до 03.04.2014:

1. Мати бажання попрацювати 1 год. 40 хв в хорошій компанії. А також учасники зможуть послухати вебінар в будь-який час після його завершення у записі (це дуже зручно якщо ви не можете бути на вебінарі онлайн).
2. Ви маєте можливість задавати запитання онлайн при наявності пошти джмейл. (створити скриньку можна тут )
3. Внести попередню вкладку. Про розмір вкладки можна дізнатися, написавши нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.