Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Звіт річної діяльності Тернопільського осередку Руху "За життя!"

leleka i mamaКонсультаційний центр під назвою «Колиска життя» був відкритий 2 вересня 2012р при Архикатедральному соборі м. Тернополя. Тоді ж запрацювала гаряча телефонна лінія (097)9230204.
Розпочав роботу сайт http://noabort.te.ua, розпочалась робота в соцмережах: http://vk.com/zaguttja, http://www.odnoklassniki.ru/ruhzazhittya.

Був складений графік чергування волонтерів, які готові прийняти для розмови чи поради кожного бажаючого. В консультаційному центрі можна почути і професійні консультації волонтерів – психотерапевтів, психолога, священника греко-католицької церкви, багатодітних матерів, консультантів з природнього планування.

На даному етапі загалом працює 20 людей, які займаються різноплановою діяльністю.

В жовтні був проведений круглий стіл на тему «Я живу, захисти мене» за участю духовенства, представників міської влади, молодіжних організацій, ГО «Дар життя», членів пролайфівських організацій інших міст. Присутні на круглому столі 19 чоловік.

Також вдалося організувати зустріч з доктором А. Лісецем, відомим в Європі діячем в напрямку боротьби з абортами. Наші волонтери розповіли про свою роботу, плани на майбутнє, вислухали його цінні поради з багаторічного досвіду. Домовилися про співпрацю.

Відбулась поїздка 5 волонтерів у м. Львів на навчання до о. д-ра Леоніда Костка, провідника та духівника благодійної організації «Місія за життя». На цьому семінарі розглядали різноманітні методи психологічного впливу на жінку, яка перебуває в кризовій вагітності та шляхи виходу із різних життєвих ситуацій, які можуть штовхати жінку до переривання вагітності.

По місту Тернополю в рамках соціальної реклами за участі міської ради були розміщені 5 білбордів і 10 сітілайтів зі слоганом «Мама не хоче мене народити, хто-небудь, скажіть, що я буду її любити».
Роздруковані флаєри - 2000 шт. з інформацією про напрями роботи Колиски життя і графіком чергування волонтерів, розроблені і роздруковані візитки з такою ж інформацією, а також брошури про шкідливість контрацептивів, які роздаються молодим людям, в т. ч. біля жіночих консультацій.

За рік діяльності нами велася робота з жінками, котрі стояли на роздоріжжі життя. На сьогодні 7 з них вже стали щасливими матерями. У нас народилось 3 хлопчиків і 4 дівчаток. Основна проблема з якою зверталися жінки або їх знайомі (родичі) – непланована вігітність. В когось друга чи третя, чоловік проти, та й родичі за аборт. В когось перша, але без чоловіка. Важке фінансове становище, проблеми із здоров'ям, депресії, можлива вроджена вада в дитинки... Кожна ситуація поєднувала кілька проблем, але нашим волонтерам вдалося достукатися до них, показати вихід.

Проконсультовано і надано психологічну підтримку 5 жінкам з післяабортним с-мом.

Проводилися 8 лекцій навчального характеру в навчальних закладах Тернополя (комерційний коледж, галицький коледж, ТІСІТ, колегіум ім. Й.Сліпого, Педагогічний університет ім. Гнатюка) на теми:
- почуття в підлітковому віці: симпатія, дружба, любов, кохання. Секс в підлітковому віці;
- засоби контрацепції і їх шкода для здоров'я;
- зародження життя;
- аборт, як явище, його причини, наслідки.

В рамках Тижня оздоровлення стосунків 3-9 грудня 2012р. ми провели семінар на тему «Що нам НЕ говорять про контрацепцію, зародження життя, ППС як науково обгрунтований метод ». Присутні 20 чоловік.

Проведене соціологічне опитування молоді – 50 чоловік в центрі міста, про стан обізнаності про знання зародження життя в утробі, початок серцебиття дитини, метод природного планування сім'ї. Вихід опитування дозволяє думати про те, що багато молодих людей не мають необхідних елементарних знань про життя в утробі та про метод Природного планування статевого співжиття.

По суботах проводяться науки для пар, що планують вступити в шлюб в Архикатедральному Соборі УГКЦ на тему: «Відповідальне батьківство та материнство, підготування до зачаття, внутрішньоутробний розвиток, шкідливість контрацепції, наслідки аборту.»

4 волонтерів пройшли перший етап навчання в Києві при Інституті релігійних наук ім. Т.Аквінського для отримання диплома європейського зразка Консультанта з ППС.

30 березня відбувся черговий семінар, присутніми було 20 чоловік, на тему: «Подружнє життя без гріха», де можна було дізнатися:
• як жити християнському подружжю не вдаючись до контрацепції?
• Що таке ППС?
• ППС в житті подружжя (особистий досвід подружніх пар)
• Чому Церква проти штучного запліднення?

Протягом Великого посту в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці і в церкві св. Архистратига Михаїла відправлялися хресні дороги ненародженої дитини за участю волонтерів Колиски життя і молоді. Охоплено близько 300 чоловік.

По церквах УГКЦ м. Тернополя розповсюджувалися спеціально розроблені плакати «Якщо ти віриш у Бога, то маєш знати, що…» з інформацією про зародження життя, гріх аборту, гріх контрацепції.

Ведеться робота з пресою. Були неодноразові записи програм на радіо Світанок, статті в газетах « Катедра, РІА 20 хвилин, Свобода, Вільне життя», інтернет - виданнях, періодично подається реклама на тему Уникни аборту- вибери життя в газету «У кожен дім».

Видруковано 1000 флаєрів про відповідальність батька у рішенні ЗА ЖИТТЯ. Проведено зустріч- обговорення на честь 1 річниці!