Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Літня красуня форуму "Сімейка"

litnja krasunja    Літо - гаряча пора! Кожній жінці хочеться виглядати гарно і яскраво, адже коли ж як не зараз можна носити улюблені сукенки і спіднички? Давайте розвіємо міфи про "сірих і не помітних" мамусь і покажемо, якими ми буваємо привабливими і сексуальними.
Отож, оголошуємо наш фотоконкурс - "Літня красуня форуму"
Щоб взяти участь у конкурсі Вам потрібно надіслати Ваше улюблене фото літа 2013 - у купальнику, вечірньому платті чи шортах - все на Ваш вибір. Визначення переможниць буде у кількох номінаціях. Троє учасниць, які наберуть найбільшу кількість балів отримають призи від наших спонсорів.

1 місце - сертифікат на безкоштовний масаж від Healthy Joy - салон здоров'я та краси (м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 48) і подарунковий сертифікат на 20 дол. для покупок в магазинах Америки від форумчанки Гра з вогнем.
2 і 3 місце - сертифікат на безкоштовний масаж від Healthy Joy - салон здоров'я та краси (м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 48).

Правила
1. Роботи надсилайте на електронну адресу форуму Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою у темі "Фотоконкурс. Літо 2013". Обов'язково вкажіть ваш нік на форумі.

2. Приймати участь в конкурсі може тільки зареєстрований учасник форуму, в якого є більше 50 корисних повідомлень.
3. Участь в конкурсі означає повну згоду учасника з правилами проведення конкурсу.
4. Адміністрація залишає за собою право змінювати умови конкурсу під час його проведення. Всі зміни будуть опубліковані на форумі.
5. Адміністрація без попередження буде видаляти роботи, які не відповідають умовам конкурсу.
6. Конкурсні фотографії можуть бути використані адміністрацією форуму в майбутньому лише за попередньої згоди учасника.
7. Визначення переможця шляхом сумування балів у 2-х типах голосування - подяки під фото і голосування в темі. Голосування триватиме тиждень від дня опублікування фото.
8. Вимоги до робіт: фото без додаткових обробок: рамок, квіточок, ластівок і т.ін
9. На одного учасника дозволяється 1 фото.

В разі, якщо Ви уже вигравали у наших конкурсах Флаєр на масаж, його може бути замінено на книгу. Або ж Ви можете подарувати його знайомим,якщо ви вже колись відвідали цю процедуру