Розклад занять

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Деталі проекту, теми лекцій запитувати у Viber 0679998452.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Святкування Тижня грудного вигодовування 2013 в Тернополі

grudne goduvannjaСвяткування Тижня грудного вигодовування 2013 в Тернополі "Підтримка грудного годування - поряд з мамами"
Організатори - проект ТБФ "Карітас" "Школа щасливого материнства св. Анни" спільно з дитячим еко-магазином "Кумка", ТОГО" Центр щасливого Батьківства та Материнства", кращий сімейний форум СІМЕЙКА, групи підтримки грудного
вигодовування "Смак дитинства".
За сприяння: КУТОР «Центр здоров’я», жіночих консультацій міста, міської дитячої поліклініки, фотографа Ярослава Дзюня, дружньої ресторації "Мамонт".

Понеділок, 29 липня, 10.00 год. - жіноча консультація №2, вул. Купчинського 14. Школа материнства (1-й поверх). Лекція на тему: "Грудне годування. Підтримка мам". Іванна Наконечна, лікар акушер-гінеколог.

12.45 год. - Лекція на тему: "Грудне годування і пологовий будинок. Від А до Я" Іванна Наконечна, лікар акушер-гінеколог, Школа щасливого материнства св.Анни, вул. Федьковича 16.

16.00 год. - Облтелерадіокомпанія. Група підтримки мам і їх досвід.

Вівторок, 30 липня, 11.00 год. - Прес-конференція, дружня ресторація Мамонт, Майдан Мистецтв, 3.

Четвер, 1 серпня, 15.00 год. - Школа щасливого материнства св.Анни, вул..Федьковича 16. Лекція на тему: «Грудне вигодовування - це просто. Секрети багатодітної матусі». Як зробити процес грудного вигодовування та догляд за малюком - простим і приємним для мами. Даша Горон, консультант з грудного вигодовування, слінгоконсультант.

П'ятниця, 2 серпня, 13.00 год. - жіноча консультація №2, вул. Купчинського 14. Школа материнства (1-й поверх). Лекція на тему: "Прикладання до грудей - як могутній емоційний стимул у процесі розвитку психіки дитини" Марія Хомів, лікар психотерапевт, член УСП, координатор проекту Школа щасливого материнства св. Анни, волонтер консультативного центру руху за життя «Колиска життя».

Субота, 3 серпня, 11.00 год. - Дитячий еко-магазин "Кумка", Мазепи 26, 3-й поверх Лекція на тему: "Введення прикорму діткам на грудному вигодовуванні" Даша Горон, консультант з грудного вигодовування, слінгоконсультант.

Неділя, 4 серпня, 16.00 год. - парк Шевченка, "Єлісейські поля" Святкова зустріч: конкурси, призи, розваги, консультації. Знайомство з групою підтримки, яка складається з годуючих мамусь "Смачні мамусі". Вівторок, 6 серпня, 11.00 год. - Дитячий еко-магазин "Кумка", Мазепи 26, 3-й поверх Індивідуальні консультації з грудного вигодовування. Ліля Гавриляк, консультант з грудного вигодовування

Середа, 7 серпня, 12.00 год. - Школа щасливого материнства св.Анни, вул.Федьковича 16, Семінар "Як народити і бути щасливою", на якому ви дізнаєтесь про те, що грудне вигодовування відіграє важливу роль у психоемоційних стосунках матері і немовляти, про прикладання до грудей - як могутній емоційний стимул у процесі розвитку психіки дитини. А також про баланс у 4 сферах життя і про здібність бути щасливою мамою. Марія Хомів, лікар психотерапевт, член УСП, координатор проекту Школа щасливого материнства св. Анни, волонтер консультативного центру руху за життя «Колиска життя».
На заходи запрошуються всі бажаючі: вагітні жінки, мамусі з дітками та іншими родичами. Приходьте! Чекаємо на вас!
Вхід вільний.
Протягом тижня - виступи кращих спеціалістів Тернополя у ЗМІ. Інформаційні партнери: Інформаційні партнери: УХ- радіо, радіо Світанок, обласна телерадіокомпанії, ПРаТ «Тернопільський молокозавод», тернопільська щотижнева газета «У кожен дім», «20 хвилин», «Моя газета», «Свобода», інтернет- видання «Погляд» порталу like.te.ua, Телеканалу TV-4, ІНТБ, ТТБ.