Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Свято сім'ї в очікуванні дитини

72672 556149474425580 518685284 nЗ 2011 року в день Благовіщення Пречистої Діви Марії, 7 квітня у Тернополі відзначають «Свято сім’ї в очікуванні дитини», а з 2012 –це свято святкують і в  Тернопільській області.
Таку пропозицію надали: Марія Хомів, голова Тернопільської обласної громадської організації "Центр щасливого Батьківства та Материнства", о. Мартин Хомів, керівник проекту ТБФ "Карітас" Школа щасливого материнства св. Анни, випускниці цієї школи, а також  форумчанки тернопільського форуму "Сімейка".

Ми приносимо величезну вдячність тернопільській  владі за затвердження цього свята, а також усім хто допомагає в реалізації  заходів в цей день, і  на протязі усього року.

"В день коли Діва Марія прийняли радісну звістку про свою вагітність, що вона стане Матір’ю Божою, ми хочемо звернути увагу на превелику святість батьківського покликання, – каже Марія Хомів. – Кожен знає, як багато в житті людини залежить від її батьків, від того, як вони приймуть її у цей світ, яку дорогу настановлять."

День "Свята сім’ї в очікуванні дитини" повинен відзначатися перш за все, як день подяки за дар життя. Закликаємо кожного подякувати Господу за отриманий дар життя, згадати особливо про дітей, які перебувають у лонах матерів та пам’ятати, що життя є священним і недоторканним. Цей день має стати особливим днем шанування життя, шанування кожної дитини, яка народжується.
Також важливо в цей день привертати увагу суспільства до питань материнства, батьківства і сім’ї, адже усвідомлення свого батьківства і материнства розпочинається саме з першого дня зачаття дитини. Дев’ять місяців в очікуванні дитини дають можливість цілій сім’ї  дієво та гідно взяти участь у подоланні перешкод, через які проходить їхня дитина і вони самі. А пізніше ще й закласти у своїй сім'ї правильні сімейні цінності, повагу, любов, саме життя.