Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Будьте з нами!

valjannja 1Оригінально і повчально провели цей тиждень форумчанки кращого тернопільського форуму Сімейка, вагітні мамусі "Школи щасливого материнства св.Анни" та усі кому вдалось записатись вчасно... А що може бути краще за навчання, особливо коли його можна від когось перейняти, собі повчитись і мало того - далі це робити у своєму житті для задоволення, натхнення і навіть бізнесу. Кращі свої знання передавали Оксана Дученчук, художниця та колишня випускниця "Школи щасливого материнcтва св.Анни". Така природня вовна, двоготривале мокре валяння кульок, що дуже підходить для заспокоєння і умиротворення, та ефектні частинки матеріалів для подальших  використань, які лише уява підкаже у житті. Це було дуже вдало!

polimerna glyna 1За  участі ГО "Центр розвитку Тернопільщини" відбулась зустріч про секрети полімерної глини, які відкрила актриса, психолог-психотерапевт зі Львова, Марія Пилипенко. Багато років займаючись виготовленням прикрас, тендітна Марія змогла передати особливості ліпки з глини, нанесення на неї малюнків, переводу, запікання і поділилась своїм особливим ставленням до цього дуже піддатливого матеріалу.

Очікуйте в березні продовжень.

Будьте разом з нами. Ставши форумчанином "Сімейки",  ви отримуватимете новини про цікаве.

Фото із зустрічей  

valjannja 2

valjannja 3         Майстер-клас із валяння

polimerna glyna 2

Робота з полімерною глиною