Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Як мамусі святкували три роки існування найбільшого материнського форуму Тернополя

LOGO-HHM-k28 жовтня, на святкуванні третьої річниці найбільшого жіночого форуму Тернополя, було галасливо, атмосферно, смачно, та… тісно. Учасниці пригощалися солодощами, дітки гралися надувними кульками, а гості з цікавістю роздивлялися відеозвіт.

Офіційна частина, коли адміністрація звітувала та презентувала форум, розпочалася близько 16.00. Присутніми були здебільшого сімейні пари та священик Архикатедрального собору УГКЦ, отець Мартин Хомів, котрий консультує на форумі у розділі «Розмова зі священиком». Засновники форуму розповіли, що ресурс був створений для проекту ТБФ “Карітас” – Школи щасливого материнства св.Анни.

Згодом, коли до святкування долучилося більше учасниць форуму з дітками, кімната наповнилася сміхом, галасом, розмовами. В цей час на великому екрані презентували відео, на якому в фотографіях відобразили все життя форумчан за три роки існування форуму. Були показані і результати фотоконкурсів, і реальні мандрівки, подорожі, зустрічі.

-         Підсумувавши все те, що ми зробили, порадуємось тому, як багато ми встигли за ці три роки, – розпочала керівник Школи материнства св.Анни Марія Хомів.

Найбільшим досягненням форуму Марія Хомів вбачає запровадження святкування Дня сім’ї в очікуванні дитини, 7 квітня. Адже саме з ініціативи та при активній підтримці форумчан, таке свято затвердила міська влада. Також з ініціативи форумчанок , за їх підтримки і долучення інших людей, створено Центр руху за життя «Колиска життя» і сайт noabort.te.ua. Також Марія Хомів цього дня презентувала макет календаря, який друкуватимуть зі світлинами щасливих сімей, матерів та діток Тернополя.

-          На даний час форум має понад 750 зареєстрованих учасників, – звітувала активістка адміністративно-модераторської команди Оксана Шамрик. – Щодня ми маємо більше 500 унікальних відвідувачів, які в основному заходять через пошукові системи та по запрошенню зареєстрованих форумчан.

Оксана наголосила, що форум особливий тим, що дає можливість спілкуватися не лише віртуально. Форумчанки організовують зустрічі, форумівки, плейгрупи для занять з дітками, спільні святкування, акції, які дають можливість зустрічатися і обмінюватися досвідом в реальному житті. На таких заходах є можливість знайти однодумців та друзів, які підтримають у важких ситуаціях. А дітки мають чудову нагоду спілкуватися з однолітками. Оксана також розповіла, які розділи є на форумі та яка інформація в них міститься.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”