Розклад занять

Нова група мамусь, у маленькій групі 6-8 осіб, розпочне навчання 11.06.
Згідно дотримань усіх правил.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Запис та деталі у Viber 0679998452

Статті

Щотижневі ресурсні зустрічі для матусь МАМИН РАНОК

mimozy-piony-vasilki-polevyeЗапрошуємо щоп'ятниці долучатись у легкий формат спілкування, розвантаження та розвитку.

Ми з Вами вже точно знаємо правду. Декретна відпустка - особливий, важливий і радісний період в житті жінки. Не хочеться думати, що це період часткової ізоляції жінки, обмеження власного особистого простору в територіальному і часовому вимірі. Але ж так буває, у кожної мами бувають періоди, які підтверджують цю думку. Працюємо у проекті.

Це дозволить учасницям розвивати, збагачувати та відчувати особисті ресурси, знаходити точки опори для себе, позбутися відчуття власної функціональності для обслуговування потреб дитини. Розширивши фокус сприйняття ситуації і себе в ній, життя жінки в цьому періоді набуває іншої якості, що одночасно позитивно впливає на життя її дітей. Адже щаслива мама, в балансі і цілісності, реалізована у власних завданнях – найцінніший приклад, який може бачити дитина.

Мамин Ранок - це час на себе, спосіб вийти за межі звичності і буденності. Щотижня запрошую до нас гостей - арт-терапвта, або лікаря, або керівника творчого майстер класу, цікаву людину, яка хоче ділитися інформацією, знаннями і досвідом. Щоразу є можливість для учасниць поспілкуватись про своє - часом дуже актуальне, почути інших, отримати зворотній зв'язок психолога.

Можна з нами на ранкову каву чи сніданок, бо ми у ресторані Йозеф Штрудель. Можна з дітьми, у приміщенні ресторану є дитяча кімната. Від тепер для нас акція від ресторану - до штруделя кава мамі у подарунок.

Приходьте, це може бути саме те місце, яке Вам потрібне.

Детальніше про роботу проекту дізнайтесь за телефоном 0975006924, психолог Людмила Богуцька.