Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Статті

Щотижневі ресурсні зустрічі для матусь МАМИН РАНОК

mimozy-piony-vasilki-polevyeЗапрошуємо щоп'ятниці долучатись у легкий формат спілкування, розвантаження та розвитку.

Ми з Вами вже точно знаємо правду. Декретна відпустка - особливий, важливий і радісний період в житті жінки. Не хочеться думати, що це період часткової ізоляції жінки, обмеження власного особистого простору в територіальному і часовому вимірі. Але ж так буває, у кожної мами бувають періоди, які підтверджують цю думку. Працюємо у проекті.

Це дозволить учасницям розвивати, збагачувати та відчувати особисті ресурси, знаходити точки опори для себе, позбутися відчуття власної функціональності для обслуговування потреб дитини. Розширивши фокус сприйняття ситуації і себе в ній, життя жінки в цьому періоді набуває іншої якості, що одночасно позитивно впливає на життя її дітей. Адже щаслива мама, в балансі і цілісності, реалізована у власних завданнях – найцінніший приклад, який може бачити дитина.

Мамин Ранок - це час на себе, спосіб вийти за межі звичності і буденності. Щотижня запрошую до нас гостей - арт-терапвта, або лікаря, або керівника творчого майстер класу, цікаву людину, яка хоче ділитися інформацією, знаннями і досвідом. Щоразу є можливість для учасниць поспілкуватись про своє - часом дуже актуальне, почути інших, отримати зворотній зв'язок психолога.

Можна з нами на ранкову каву чи сніданок, бо ми у ресторані Йозеф Штрудель. Можна з дітьми, у приміщенні ресторану є дитяча кімната. Від тепер для нас акція від ресторану - до штруделя кава мамі у подарунок.

Приходьте, це може бути саме те місце, яке Вам потрібне.

Детальніше про роботу проекту дізнайтесь за телефоном 0975006924, психолог Людмила Богуцька.