Фотоконкурс "Сімейка у вишиванках"

simejka u vyshyvankah24 серпня Україна буде святкувати 23 річницю Незалежності України. Традиційно, багато людей на це свято приходять у вишиванках, які стали символом українськості. Думаємо чи не у кожного в альбомі є фото сім'ї у улюблених вишиванках. Беріть участь у нашому конкурсі і отримайте нагоду отримати чудові призи!
Отож, найкращий сімейний форум Тернопільщини "Сімейка" оголошує конкурс "Сімейка у вишиванках".

Правила:
1. Роботи надсилайте на адресу форуму Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою у темі "Вишиванки". Обов'язково вкажіть ваш нік на форумі.
2. Приймати участь в конкурсі може тільки зареєстрований учасник форуму, в якого є більше 50 корисних повідомлень.

Вебінар "Як народити і бути щасливою"

grydne moloko zhurnistУнікальна можливість для ваітних матусь, їх чоловіків та бабусь прослухати безкоштовний вебінар. Для цього запрошуємо онлайн переглянути на протязі тижня Безкоштовний вебінар: "Як народити і бути щасливою", на якому ви дізнаєтесь про те, що грудне вигодовування відіграє важливу роль у психоемоційних стосунках матері і немовляти, про прикладання до грудей - як могутній емоційний стимул у процесі розвитку психіки дитини. А також про про баланс у 4 сферах життя і про здібність бути щасливою мамою.
Марія Хомів, лікар психотерапевт, член УСП, координатор проекту Школа щасливого материнства св. Анни, волонтер консультативного центру руху за життя "Колиска життя".

Щоб отримати запис - надсилайте ваш лист з темою: "Як народити і бути щасливою" на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Триває реєстрація бажаючих послухати вебінар!

Тиждень грудного вигодовування 2014 у Тернополі

grudne goduvannjaЦе так чудово допомагати, заохочувати і підтримувати грудне вигодовування: це життєво важлива мета для порятунку життя!
Давайте разом привертати увагу до грудного вигодовування як до чудового старту у здорове життя.

Запрошуємо, в неділю, 3 серпня вагітних, випускниць "Школи щасливого материнства св.Анни", форумчанок, татусів, діток, журналістів та усіх бажаючих на чудову зустріч на підтримку Всесвітнього тижня Грудного вигодовування під гаслом: "Грудне вигодовування: Переможний гол - на все життя!".
Захід розпочнеться об 11.00 год. Місце зустрічі: Бохо-кафе "ЖИРАНДОЛЬ", центральна частина м. Тернополя, вул. О.Кульчицької, 7/3.

Навчальні заходи:
П'ятниця, 1 серпня,13:00 год. - жіноча консультація №2, вул. Купчинського, 14, Школа материнства (1-й поверх).

Листи нашим героям

lyst v atoДуже багато українських хлопців та чоловіків перебувають зараз на Сході України, аби відстояти цілісність нашої країни. Ми не знаємо їх, але вважаємо їх героями - безстрашними і мужніми! Просто хочеться, щоб хтось їм сказав: все буде добре!
Ми не можемо взяти в руки зброю і стати поряд із ними, але ми можемо написати їм - незнайомим - кілька теплих рядків, аби підтримати їх, аби вселити віру в перемогу. Тож якщо ви бажаєте написати свого теплого листа українському солдатові, не стримуйте себе і зробіть це!

Кажуть, на такі листи вони дуже чекають і відносять до них особливо трепетно. АЛЕ ОСОБЛИВО ВОНИ ЧЕКАЮТЬ на малюнки дітей. Вони підкладають їх під броники, ховають в каски, для них це талісмани!

Давайте зробимо це на протязі цього тижня!