SKYPEКАВА з психотерапевтом

skype1Розповідаю що вже є 3 людей, кожен з яких індивідуально долучився до ранкової суботньої бесіди за кавою по скайпу, нового оригінального проекту, який розпочався у березні, і націлений на підтримку тих осіб, яким вона необхідна. Бесіда не є психотерапією, і на зустрічах ми не розбиратимемо причини та глибинні конфлікти: «SKYPEКАВА з психотерапевтом», де двоє осіб: ТИ і Я, кожен по окремий бік екрану, мирно посьорбуючи каву, можемо поговорити у форматі цікавої бесіди, на протязі 45 хвилин, про твоє життя, твої успіхи та негаразди, цікаві книги, фільми, підтримку твоїх планів та моє підштовхування до омріяних тобою змін. Лише по суботах з 9.00 - 12.00, попередньо разом вибравши день та годину. Так як зустрічі проходять успішно і люди задоволені, я вирішила - хай ця радість буде у вас теж, і зробила знижку лише для моїх підписників: 45 хв бесіди за ціною, увага: ЛИШЕ 45 грн.

Відбувся психологічний семінар «Я-українка, берегиня роду людського»

psyholog seminar 1Наповнити весну корисним, ресурсним та цікавим разом зі справжніми професіоналами, вдалось сьогодні учасникам і гостям психологічного семінару «Я-українка, берегиня роду людського», який відбувся в концерт-холі ТРЦ Подоляни у Тернополі. Доповіді, майстер-класи для жінок, майстерні цікавинок для дітей, виступи чарівних тернополянок, вільне спілкування, жіночі практики, цікаві вправи, неочікувані відкриття, приємні несподіванки, нові знайомства, заключна велика ресурсна група, дружній до дитини простір, створення позитивного мікроклімату, наповнення себе після нелегкої зими та війни, вміння бути психологічно витривалими та жіночними, і звісно берегинями- це те, що змогли відчути, і взяти собі на озброєння ті, хто знайшов можливість завітати на захід. Розуміти, відчувати любов та її присутність, особливо тепер- дуже потрібно. Розкрити свої різні ідентичності та не боятись йти далі: гідно, нескорено та жіночно, і при цьому бути у балансі-дуже важливо. Адже чим більше в кожному з нас буде душевної рівноваги і ми будемо розуміти себе в ці часи, тим швидше наша країна відновить свою цілісність, досягне стабільності.

Захід відбувся завдяки: ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства, ТРЦ Подоляни, Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА.

Незабаром прилітають лелеки

prylitajut lelekyЦікавий захід проходитиме для мамусь в очікуванні 18 березня в кімнаті корисного дозвілля "Казковий ВУЛИК", вул. Йосипа Сліпого, 7, ТРЦ АТРІУМ, 5 поверх.

18 березня в середу о 10:30 – 11:00 – Мамусині читання. «Завтра прилетить лелека», з видавництвом ПІП, «Казка твого народження».

О 18:30 – 20:00 – «Клубок - посиденьки» майбутніх для мам до днів Тараса Шевченка. «Вивчаємо Шевченка ще до народження» з «Видавництвом Старого лева», «Дитячий кобзар».

Для вагітних вхід- безкоштовно!

Організатори: "Казковий ВУЛИК" і видавництва: "Підручники і посібники" та" Видавництво старого лева".