Коротко про все за 10 років

66ddjprzEY4Проект ТБФ «Карітас» – «Школа щасливого материнства св. Анни» - народився 22 грудня 2003р.

За 10 років Школу відвідало 4982 жінки, з них 2070 пар прослухало лекції по партнерських пологах, 1640 пар - по підготовці до шлюбу. Загалом більше половини жінок прослухали усі 20 занять.

Наша мета - допомогти жінкам набути досвіду та крок за кроком ознайомити їх із усіма етапами щасливого материнства: підготування до зачаття, вагітність, пологи, грудне вигодовування, догляд за немовлям, щасливе післяпологове життя у любові, а також допомогти майбутнім татам зрозуміти цінність їхнього найбільшого і найвеличнішого завдання – бути батьком, прикладом, маяком у житті сім'ї, навчити їх допомагати дружинам в пологах і під час догляду за малюком. Це здійснюється шляхом проведення лекційно-практичних занять, тренінгів, семінарів, діалогів, психопрофілактичної та фізичної підготовки.

2012 - нові віяння

2012 рік став початком нового. Завдяки зібраним благодійними внесками коштам, ми змогли повністю оновити сайт, поремонтувати форум (допрацювання над ним ще тривають), винагородити роботу модераторів і адміністраторів.

На сьогодні наш сайт відвідує 600-700 чол/день. На форумі створено більше 100 000 повідомлень. Зареєстровано більше 500 учасників.

Три самих глобальних цілі на 2012 - потроїти кількість активних відвідувачів, знайти ресурси для винагороди за віддану роботу консультантів і модераторів, багато цікавих тем, конкурсів та святкувань.

Незабаром - очікуйте...

Будьте разом з нами і ви... побачите, відчуєте і полюбите теж...

2011 - рік радості, звершення і змін

b37d762c350aДійсно дуже багато чого було в 2011- і радощів які ми розділили разом з вами і невдач, прощань з людьми і прийняття нових людей, багато нових вагітностей і багато пологів, в тому числі і вдома, ми помогли слінго і годуючим мамам, створили багато нових тем і цікавих повідомлень, конкурсів, зустрічей і призів.

Періодично падав і воскресав форум, ми його тестували 5 днів і вдало посміялись і спереживались теж.

Ми помогли багатьом своїми порадами і обміном досвідом, багато хто зміг отримати фахову консультативну допомогу.

Модератори дуже багато працювали і гарно відсвяткували 2-гу річницю форуму.

Підсумувавши все те, що ми зробили за минулий рік, порадуємось тому, як багато ми встигли за 2011, ми зробили висновки щодо наших невдач, дякуємо за все що у нас є.

Сама велика радість - з нашої ініціативи святкування і запровадження Дня сім"ї в очікуванні дитини 7 квітня- ми придумали для міста і це наш внесок в історію Тернополя а можливо й всієї України.

ТОГО - початок нового...

logo togoТОГО зареєстрована в липні 2009. За цей час організація прикладає численних зусиль для сприяння гендерної рівності та створення рівних можливостей для жінок та чоловіків, формування та відновлення традицій українського народу на засадах християнської моралі, які сприяють у вихованні та зміцненні сім'ї, а також жінці - як берегині та засновниці роду.

Працівниками ТОГО та Школи щасливого материнства св.Анни щосуботи в приміщенні Катедрального собору проводилось 1-годинне заняття по підготовці подружніх пар до відповідального та гідного батьківства (лікар акушер-гінеколог або психотерапевт).

За весь 2009-2010 рік заняття прослухали 897 чол.

Розпочата робота спільно з проектом ТБФ «Карітас»  Школою материнства (на сайті http://www.mamusi.org.ua).
Щомісячно в ЗМІ друкуються статті працівників проекту на теми вагітності, післяпологового життя, сімейних стосунків та виховання дітей.