Розклад занять

Розпочала працювати нова група мамусь. Занять 14 і 2 семінари, відбуваються в четвер о 16.00 год. і в неділю о 12.00 год.

Для запису на заняття та уточнень писати на вайбер 0679998452

Про проект "Школа щасливого материнства св. Анни"

pro proekt 1Проект "Школа щасливого материнства св. Анни" народився 22 грудня 2003.

Головну роль у підтримці проекту відіграв ТБФ "КАРІТАС", за що ми дуже дякуємо!

Наші завдання:

  • підтримка і підготування сім'ї до народження, партнерські пологи;
  • заохочення жінок у діяльності в клубах Школи, підтримка традицій Школи, розвитку, обміну досвідом і спілкування після пологів;
  • пропаганда здорового способу життя, планування сім'ї, довгого збереження грудного вигодовування;
  • підвищення престижу материнства та батьківства серед молоді України;
  • поради, розради, підтримка, консультації, навчання;
  • природній підхід ( природні пологи, партнерство в пологах і сім'ї, довготривале вигодовування грудьми, природне виховання і планування сім'ї).

Наша мета - допомогти  жінкам набути досвіду та крок за кроком ознайомити їх із усіма етапами щасливого материнства: підготування до зачаття, вагітність, пологи, грудне вигодовування, догляд за немовлям, щасливе післяпологове життя у любові, шляхом проведення лекційно-практичних занять, тренінгів, семінарів, діалогів, психо-профілактичної та фізичної підготовки. А також допомогти майбутнім татам зрозуміти цінність їхнього найбільшого і найвеличнішого завдання-бути батьком, прикладом, маяком у житті сім'ї, та навчити їх допомагати дружинам в пологах і під час догляду за малюком.

Чому варто вибрати нас:

  • Ми даємо відповіді на самі важливі запитання, які виникають у майбутніх мамусь та татусів у період очікування малюка. 
  • Ми пропонуємо усвідомлений підхід до одного із найважливіших досвідів в житті людини- до досвіду батьківства. Чому усвідомлений? Тому що ми вчимо жінок брати на себе відповідальність за своє здоров'я і здоров'я своїх дітей, розповідаємо про здоровий спосіб життя, , як доглядати за малюком, довго годувати його грудьми, виховувати в гармонії і любові , при цьому самій залишатись здоровою особистістю і ростити малюка радісним і щасливим!
  • Ми зібрали найкращих спеціалістів у сфері акушерства, грудного вигодовування, психології, дерматології та догляду за новонародженим. 
  • Програма являє собою курс лекцій, ціль яких - розповісти майбутнім батькам в деталях про особливості процесу вагітності і пологів - як у фізіологічному, так і в психологічному плані

pro proekt 2У нас працюють лікарі: акушер-гінеколог, психотерапевт, педіатр, дерматолог. Свої послуги надають слінгоконсультант, арт-терапевт, інструктор природнього планування сім'ї, запрошені партнери проекту.

Додатково можна відвідувати заняття з фітнесу для вагітних. Ми рекомендуємо чудового тренера, з яким співпрацюємо: Лілію Парій у спорткомплексі Енерджі. Влітку заохочуємо жінок до занять у басейні.

Існує декілька напрямів в нашій роботі: в першу чергу, це конкретна інформація про підготування до і про усі 9 місяців в очікуванні Дива. А також формування правильної уяви про народження малюка, як про найщасливіший момент і дар у житті. Ми ознайомлюємо жінок із різними методиками спілкування з дитиною до і після народження, техніками релаксації, оптимальним моделям поведінки в пологах та освоєнню дихальних вправ. А найголовніше-допомагаємо їм зрозуміти, що в пологах немає місця на страх і біль, а лише на працю, розуміння свого тіла та спілкування з малюком.

Школа набула значний досвід проведення навчально-просвітницької роботи щодо природнього планування сім'ї, гармонійної вагітності, успішних партнерських пологів та грудного годування. Створена програма занять, з якою ви можете ознайомитись завітавши у Школу. Програма розрахована на 2 місяці навчання при відвідуванні 2 рази в тиждень. Деталі у VIBERза номером 0679998452. Отож, запрошуємо до навчання.

Робота триває.... Але зі Школи все тільки розпочинається. Дякуємо усім ВАМ - хто допомагає, підтримує, надихає, працює, оптимізує.

Це велике щастя бути корисними і допомагати іншим! Робити навколишній світ тернополян і гостей міста кращим, радіснішим, світлим, а у винагороду бачити дитячі усмішки і сльози радості в очах батьків.

 БАЖАЄМО УСІМ ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА І БАТЬКІВСТВА.