Розклад занять

Тривають заняття в Школі Щасливого материнства!
Цей тиждень - особливий!

17.12, понеділок, 16:00 - Грудне годування, частина 1

20.12, четвер, 16:00 - Грудне годування, частина 2

22.12, субота, 11:00 - 13:00 - Святкування 15-ї річниці Школи

23.12, неділя, 10:00 - семінар по догляду за малюком, лікар неонатолог

Потрібен помічник або що встигнути зробити до пологів

Все-таки що перші місяці життя малюка приносили більше радощів, ніж проблем, потрібно дещо передбачити:

- підготуйтеся до появи дитини: почитайте книжки, запасіться усіма необхідними речами.
- заздалегідь налагодьте контакт з хорошим дитячим лікарем, який в потрібний момент зможе розвіяти побоювання або, навпаки, вчасно прийме заходи.
- постарайтеся максимально спростити своє життя.

Краще всього, якщо помічник візьме на себе домашні клопоти: кулінарію, прання, прибирання. Тоді ніщо не буде відволікати вас від малюка. Ні багатодітна бабуся, ні дипломована няня не повинні забирати вас від колиски. І право на безапеляційні вказівки має, мабуть, тільки лікар – іншим доведеться поважати вашу думку.

Пам'ятайте, що молодим татам зараз теж важко. Уникнути проблем з чоловіком вдається в тих сім'ях, які разом готувалися до народження дитини, разом ходили на курси майбутніх батьків, або хоча б разом купають спадкоємця,гуляють та міняють його підгузки.

Іноді варто залишити малюка на декілька годин в товаристві бабусі та сходити з чоловіком на прогулянку або в кіно. Ваш гарний настрій малюк сприйме краще ніж невідступну присутність біля його ліжка. Отже, засоби полегшити собі життя є. І хоча в цій статті ми говорили про труднощі, з якими стикаються в основному молоді мами, головним в ці чудові місяці, коли вся його голівка поміщається на вашій долоні, залишаються, звичайно, не проблеми. Зовсім не проблеми.