Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Відеогід вагітності (Третій триместр)

З 29 тижня вагітності починається третій триместр. У цей період відбувається значне збільшення розмірів матки, через це може з’явитися задишка, посилюється і ворушіння плоду. Організм починає готуватися до пологів. Приблизно за місяць до пологів плід опускається в область малого тазу і майбутній мамі стає легше дихати. Може виникнути безсоння, через занепокоєння за малюка, через незвичних пропорцій і маси тіла, коли важко знайти зручне положення для сну.

Для третього триместру характерна поява набряків обличчя і нижніх кінцівок, судоми ніг, підвищення артеріального тиску. До початку третього триместру всі органи малюка вже сформовані, відбувається тільки їх функціональний розвиток. До кінця триместру вага дитини сягає від 3 до 4,5 кг. У цей період особливо важливе гарне харчування, вживайте їжу багату вітамінами, обмежте споживання солі, гострих і копчених страв. Особливу увагу зверніть на кількість рідини, що випивається.

Закінченням третього триместру є пологи, вони можуть настати в період від 37 тижнів до 43, Якщо пологи відбулися раніше 37 тижня, то говорять про недоношеності дитини, а якщо після 40 тижнів, то дитина визнається переношеною.

Психологічний стан жінки в цей період так само міняється, найчастіше виявляється прагнення облаштувати житло, майбутня матуся весь основний час витрачає на вибір приданого малюкові, всі її думки спрямовані на те, як пройде родовий процес, куди малюка привезуть з пологового будинку, в якій колясці його возитимуть на прогулянці. Настрій найчастіше стабільне, позитивне і це також багато в чому пов’язано з гормонами.

27-ий тиждень Лікування під час вагітності.

28-ий тиждень Курси підготовки до пологів Ч2

29-ий тиждень Зберігання пуповинної крові

30-ий тиждень Курси підготовки до пологів Ч3

31-ий тиждень Аквааеробіка для вагітних

32-ий тиждень Курси підготовки до пологів Ч4

33-ий тиждень Ускладнення в останньому триместрі.

34-ий тиждень Роль майбутнього батька

35-ий тиждень Екскурсія в пологовий

36-ий тиждень Підготовка до поїздки в пологовий

37-ий тиждень Грудне вигодовування

38-ий тиждень Грудне вигодовування Ч2

39-ий тиждень Початок пологів

40-ий тиждень Пологи. Початок нового життя.

За матеріалами