Розклад занять

Дівчатка, чекаємо вас на заняттях:

27.06, четвер, о 1600 - Заняття 8. Слінгоносіння (Консультант

30.06, неділя, о 1200 - Заняття 9. Післяпологовий період, що робити і як відновитись після пологів. (Акушер гінеколог)

5 неймовірних здатностей маленьких дітей

malenka dytynaНемовлята зазвичай виглядають абсолютно безпорадними, але насправді вони здатні на надзвичайні речі! Пропонуємо вашій увазі підбірку «суперздатність» дітей у віці до 3-х років.

1. Водний інстинкт
Якщо немовля віком до півроку опустити у воду, воно рефлекторно затримає дихання. В цей же час частота скорочень серцевого м'яза сповільниться, допомагаючи зберігати кисень, а кров почне циркулювати переважно між найбільш життєво-важливими органами: серцем і мозком. Цей рефлекс допоможе немовляті залишатися під водою набагато довше, ніж дорослій людині, без серйозної загрози здоров'ю.

2. Здатність навчатись
Діти отримують знання з приголомшливою швидкістю, так як кожен новий досвід, який вони переживають, створює міцні зв'язки між нейронами в мозку.

До того часу, як дитині виповниться 3 роки, кількість цих зв'язків буде дорівнювати приблизно 1000000000000000, що вдвічі перевищує цю кількість у дорослого. Починаючи приблизно з 11 років мозок почне позбавлятися від зайвих зв'язків, а здатність до навчання стане знижуватися.

3. Квантова інтуїція
Немовлята ще не звикли до якогось певного сприйняття реальності, що дає їм можливість інтуїтивно розуміти квантову механіку. У віці до 3-х місяців у дітей не сформована почуття «сталості об'єкта», тобто усвідомлення того, що предмет може бути тільки у визначеному місці в певний час. Ігрові експерименти (наприклад, гра Peekaboo) показують дивовижну інтуїтивну здатність немовлят припускати наявність предмета в абсолютно будь-яких місцях одночасно.

4. Відчуття ритму
Всі діти з'являються на світ з вродженим почуттям ритму. Це було доведено в 2009-му році за допомогою експерименту: діти 2-х і 3-х денного віку слухали барабанний ритм з підключеними до голови електродами-датчиками. У випадках, коли дослідники намір збивалися з ритму, мозок всіх немовлят показував «очікуваність» удару в той момент, де він мав бути, всупереч тому, коли він насправді прозвучав.

5. Бути милими
Так, бути милим і викликати тим самим позитивні емоції у дорослих - це теж суперздатність.