Розклад занять

09.05, четвер, о 1600 Планування сім’ї, прегравідарна підготовка до наступної вагіності. Відповіді на запитання групи. (Акушер гінеколог)

12.05, неділя, о 1200 - Достатньо хороше дитинство. 6 базових потреб. Ранній розвиток малюків: огляд методик. Привітання з Днем Матері! (Психолог) 

16.05, четвер, о 1600 - 1830 - Слінгоносіння (Слінгоконсультант). Кольорові животики,боді-арт. Завершення навчання і вручення сертифікатів учасникам групи.

Набирається нова група мамусь! Стартуємо в новому сезоні з 23.05.2019, при наборі групи 6-10 осіб. Запис у вайбері - 0679998452.

Формуємо життєвий оптимізм: прості принципи

eendh3wFfnw
Найважливіші знання дитині про неї саму та про світ дають, звичайно, батьки. Цікаво, яку інформацію отримає малюк, якщо все в його середовищі пристосоване лише для дорослих? Твоя куртка так високо, до неї не дістатись... І фото на стінах дитячої кімнати на рівні зросту дорослого, для кого вони? Напевно, для дорослих гостей. Дитячі книги погортав би, але вони знаходяться високо на полицях. Ситуації, які можуть сформувати у дитини відчуття неповноцінності, неспроможності, пасивності та безпомічності - зовсім поряд і містяться в дуже простих речах. Є зовсім інший шлях, і він також в простих речах.
Важливе завдання - розвинути і укріпити відчуття самоцінності, сприяти проживанню ситуацій успіху, підкріплювати мотивацію до пізнання і самостійності - це теж зовсім не складно. Створюємо середовище, яке розвиває волю і прагнення до самостійності дитини. Саме це стане початком оптимізму та позитивного налаштування до життя.
Основні принципи:
✔️ світ - безпечне місце, а впорядкованість навколишнього середовища - це для дитини ознака стабільності, передбачуваності, спокою;
✔️ порядок - це для людини, і його не потрібно створювати, його варто лише підтримувати;
✔️ людина від самого початку - важлива, і немає значення, який у неї ріст чи темп розвитку. 
Низький вішак чи полиця, картини і дзеркало на рівні очей дитини, доступ до важливих елементів самообслуговування - це спосіб сказати малюку "Ти тут прийнятий".