Розклад занять

Четвер, 19.09, о 1630 - Гемафонд та олійки (гості)

Четвер, 19.09, о 1700 - Ранній розвиток. Чому важливо знати про привязаність (Психолог) 

Неділя, 22.09, о 1200 - Грудне годування 2Все що треба знати мамі (Акушер-гінеколог)

Для запису на заняття та уточнень про наявність місць у малій групі - писати на вайбер 0679998452

"КОНТЕЙНЕР" емоцій

kontejner emocij"КОНТЕЙНЕР" емоцій.
Інфографіка зі сторінки НеБийДитину.

"Чому часом дратуємось від, здавалось би, найменшої дрібниці?
Бо якщо придивитись, до моменту дрібниці було ще багато стресових подій, втоми й конфліктів, які накопичились по вінця, і найменша крапля (зазвичай, від дитини, бо вона не дасть здачі) спровокувала емоційний вибух.

Людські емоції накопичуються, і якщо їх не проявляти - вони зрештою вибухають. Але "контейнер", в якому дорослі люди копичать свої емоції - значно більший, ніж дитячий. Дитина швидко "переповнюється" і хоче вилити свої переживання тут і зараз, щоб почуватися спокійніше. Дорослі ж можуть "відтермінувати" вияв своїх почуттів, якщо "контейнер" ще не наповнений повністю - наприклад, запланувавши похід у спортзал, у кафе з друзями, наодинці в парк чи хоча б у ванну.

Проявляти емоції - це нормально, головне - в безпечній формі. І варто їх розділяти й приймати, а не заперечувати чи забороняти (щоб не було потім вибуху).
Якщо ж контейнер дорослих і так повний - то туди навряд влізуть дитячі переживання.
Тому так важливо дорослій людині знаходити вихід своїм емоціям, щоб там ще й лишалось місце для спокійного прийняття дитячих емоцій. А відчувши переповнення - запланувати і знайти змогу розрядки. І в кожної/-го це буде свій спосіб відпочинку, обрати який можна, згадавши що саме dам подобається робити в задоволення для себе? Чи кому dи довіряєте та можете знайти підтримку у розмові про наболіле?
Усвідомлена, розділена з іншою людиною емоція - проходить і звільняє місце для спокою й радості).

Інформація на основі книги "Секрети спокою "лінивої мами" Анни Бикової."

Більше малюнків про виховання дітей тут