Розклад занять

Четвер, 15.08, о 1600 - Тема 3. Страх і біль в пологах. Стресостійкість. Проспівування. (Психотерапевт)

Неділя, 18.08, о 1200 - Тема 4. Загроза передчасних пологів. Переношена вагітність. Передвісники пологів. (Акушер-гінеколог)

Для запису на заняття та уточнень про наявність місць у малій групі - писати на вайбер 0679998452

Пуповинна кров дитини для інших членів родини

pytannja vidpovidЧи можуть стовбурові клітини пуповинної крові дитини знадобиться іншим членам родини? Відповідає Др. Елена Березовская

ПИТАННЯ: Нам пропонують послугу збереження пуповинної крові нашого малюка, але ми сумніваємось. Я чула, що ця кров може в майбутньому знадобиться не тільки дитині. Це правда? Яким чином вона може допомогти нам з чоловіком чи іншим нашим дітям?

ВІДПОВІДЬ: Перш за все, стовбурові клітини пуповинної крові на 100% підходять дитині, але можуть бути використані в терапії інших членів родини при різних захворюваннях.

Для братів і сестер дитини вірогідність сумісності становить близько 25%, для інших членів родини шанс на сумісність нижче, але також досить високий.
Сьогодні стовбурові клітини пуповинної крові - це стандарт у лікуванні захворювань крові, вроджених та здобутих метаболічних порушень, іммуннодефіцитних станів, у тому числі, вікових змін, онкологічних захворювань. Ведуться дослідження і вже застосовуються при ДЦП, аутизмі, розсіянному склерозі, цукровому діабеті 2 типу, в якості підтримуючої терапії після хіміотерапії та променевої терапії. Великі перспективи вже сьогодні – застосування стовбурових клітин пуповинної крові при серцево-судинних захворюваннях. Перелік захворювань дуже великий і зростає з кожним днем.

Джерело: https://www.instagram.com/dr_olena_berezovska/

#cordblood #stemcell #hemafund #pregnancy #пуповинная_кровь #пуповиннаякровь #стволовые_клетки #гемафонд #пуповинна_кров #вагітність #спокійніпологи #беременность #березовская #berezovska