Розклад занять

Розпочала працювати нова група мамусь. Занять 14 і 2 семінари, відбуваються в четвер о 16.00 год. і в неділю о 12.00 год.

Для запису на заняття та уточнень писати на вайбер 0679998452

Пуповинна кров дитини для інших членів родини

pytannja vidpovidЧи можуть стовбурові клітини пуповинної крові дитини знадобиться іншим членам родини? Відповідає Др. Елена Березовская

ПИТАННЯ: Нам пропонують послугу збереження пуповинної крові нашого малюка, але ми сумніваємось. Я чула, що ця кров може в майбутньому знадобиться не тільки дитині. Це правда? Яким чином вона може допомогти нам з чоловіком чи іншим нашим дітям?

ВІДПОВІДЬ: Перш за все, стовбурові клітини пуповинної крові на 100% підходять дитині, але можуть бути використані в терапії інших членів родини при різних захворюваннях.

Для братів і сестер дитини вірогідність сумісності становить близько 25%, для інших членів родини шанс на сумісність нижче, але також досить високий.
Сьогодні стовбурові клітини пуповинної крові - це стандарт у лікуванні захворювань крові, вроджених та здобутих метаболічних порушень, іммуннодефіцитних станів, у тому числі, вікових змін, онкологічних захворювань. Ведуться дослідження і вже застосовуються при ДЦП, аутизмі, розсіянному склерозі, цукровому діабеті 2 типу, в якості підтримуючої терапії після хіміотерапії та променевої терапії. Великі перспективи вже сьогодні – застосування стовбурових клітин пуповинної крові при серцево-судинних захворюваннях. Перелік захворювань дуже великий і зростає з кожним днем.

Джерело: https://www.instagram.com/dr_olena_berezovska/

#cordblood #stemcell #hemafund #pregnancy #пуповинная_кровь #пуповиннаякровь #стволовые_клетки #гемафонд #пуповинна_кров #вагітність #спокійніпологи #беременность #березовская #berezovska