Розклад занять

Теми нового місяця:

18.04, четвер, о 1600 - Тема 8. Особливості післяпологового періоду, рання профілактика ускладнень. Важливі нюанси життя після пологового будинку. (Акушер-гінеколог)

УВАГА!

20.04, субота, о 1430 - Так як в неділю вибори і вербна неділя, то заняття буде в суботу. Тема 9. Страх і біль в пологах. Стресостійкість мами. Бондінг. Імпринтінг (Психотерапевт) Запрошена гостя

День сім'ї в очікуванні дитини

couple2День сім’ї в очікуванні дитини 7 квітня — в день Благовіщення у Тернополі та області будемо відзначати вже четвертий рік поспіль.
В день коли Марія прийняли радісну звістку про свою вагітність, що вона стане Матір'ю Божою, ми хочемо звернути увагу на превелику святість батьківського покликання. Кожен знає, як багато в житті людини залежить від її батьків, від того, як вони приймуть її у цей світ, яку дорогу настановлять.
Ми закликаємо боротися за життя дітей, за гідне життя, за щасливе і добре майбутнє.
Господь настільки шанує свободу людини, що умалився до її розмірів і просив згоди, щоб поселитися в ній та народитись з неї. Співтворіння … яке велике слово, яке велике Диво. Новий день приносить у цей світ нову людину.
Як важливо це цінувати та прийняти. Хто як не матусі та татусі, в очікуванні, при надії, та уже тримаючи маленьких діток на руках можуть поділитись з нами цією радістю.

З ініціативи Марії Хомів, голови Тернопільської обласної громадської організації «Центр щасливого Батьківства та Материнства» форумчанок родинного форуму Сімейка, о. Мартина Хоміва, керівника проекту ТБФ Карітас «Школа щасливого материнства св. Анни», та з благословення владики Василія Семенюка, єпарха Тернопільсько-Зборівського, міський голова Сергій Надал в 2011 році затвердив щорічне відзначення в Тернополі в день Благовіщення Пречистої Діви Марії «Свята сім'ї в очікуванні дитини».

Цьогоріч враховуючи страсний тиждень, ініціатори віддадуть перевагу просвітницькій діяльності з питань батьківства та материнства шляхом поширення статей і виступів на телебаченні та радіо. На форумі Сімейка завершується конкурс на краще ессе "Історія народження вашого Дива!"