Розклад занять

Теми нового місяця:

18.04, четвер, о 1600 - Тема 8. Особливості післяпологового періоду, рання профілактика ускладнень. Важливі нюанси життя після пологового будинку. (Акушер-гінеколог)

УВАГА!

20.04, субота, о 1430 - Так як в неділю вибори і вербна неділя, то заняття буде в суботу. Тема 9. Страх і біль в пологах. Стресостійкість мами. Бондінг. Імпринтінг (Психотерапевт) Запрошена гостя

Онлайн підтримуюча програма «Всього місяць самостійної роботи, щоб змінитись!»

maskaНагадую, для тих, хто ще не чув чи пропустив, або нещодавно долучився - запрошую на Онлайн підтримуючу програму: «Всього місяць самостійної роботи, щоб змінитись!». Найкраще, найцікавіше і випробоване для ваших змін! Вибірки і мій досвід, знання і підтримка - усе для ВАС! Всього 4 моїх листи із завданнями на вашу електронну скриньку - кожний - 1 раз в тиждень, а також 2 вебінари для перегляду і 30 завдань за місяць, та бонус: 1 безкоштовна 30 хв. скайп-консультація на протязі місяця, щодо завдань та їх виконання. УСЕ, щоб допомогти ВАМ змінитись на краще. Листування лише з ВАМИ. ЦІКАВА пропозиція по доступній ціні! Просто та зрозуміло! Але вимагає вашої активності та впровадження нових дій, звичок, та навиків. Але ж ви хочете стати щасливими в 2015? Заберіть від мене те, що Вам подобається і не втратьте жодного шансу поки ціна не підвищилась! Для участі пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з назвою теми: Хочу на Онлайн програму. Можливість початку участі в програмі будь якого понеділка місяця за ціною 200 грн.