Розклад занять

06.06, четвер, о 1600 - Основи харчування та догляду за собою під час та після вагітності. Як запобігти і вчасно виявити можливі ускладнення вагітності та супутні захворювання. Загроза передчасних пологів. Переношена вагітність. (Акушер гінеколог) 

09.06, неділя, о 1230 - Збираємось у пологовий, або як і з чим слід бути готовою до пологів. Мамина сумочка. (Акушер гінеколог)

Онлайн підтримуюча програма «Всього місяць самостійної роботи, щоб змінитись!»

maskaНагадую, для тих, хто ще не чув чи пропустив, або нещодавно долучився - запрошую на Онлайн підтримуючу програму: «Всього місяць самостійної роботи, щоб змінитись!». Найкраще, найцікавіше і випробоване для ваших змін! Вибірки і мій досвід, знання і підтримка - усе для ВАС! Всього 4 моїх листи із завданнями на вашу електронну скриньку - кожний - 1 раз в тиждень, а також 2 вебінари для перегляду і 30 завдань за місяць, та бонус: 1 безкоштовна 30 хв. скайп-консультація на протязі місяця, щодо завдань та їх виконання. УСЕ, щоб допомогти ВАМ змінитись на краще. Листування лише з ВАМИ. ЦІКАВА пропозиція по доступній ціні! Просто та зрозуміло! Але вимагає вашої активності та впровадження нових дій, звичок, та навиків. Але ж ви хочете стати щасливими в 2015? Заберіть від мене те, що Вам подобається і не втратьте жодного шансу поки ціна не підвищилась! Для участі пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з назвою теми: Хочу на Онлайн програму. Можливість початку участі в програмі будь якого понеділка місяця за ціною 200 грн.