Розклад занять

Четвер, 15.08, о 1600 - Тема 3. Страх і біль в пологах. Стресостійкість. Проспівування. (Психотерапевт)

Неділя, 18.08, о 1200 - Тема 4. Загроза передчасних пологів. Переношена вагітність. Передвісники пологів. (Акушер-гінеколог)

Для запису на заняття та уточнень про наявність місць у малій групі - писати на вайбер 0679998452

SKYPEКАВА з психотерапевтом

skype1Розповідаю що вже є 3 людей, кожен з яких індивідуально долучився до ранкової суботньої бесіди за кавою по скайпу, нового оригінального проекту, який розпочався у березні, і націлений на підтримку тих осіб, яким вона необхідна. Бесіда не є психотерапією, і на зустрічах ми не розбиратимемо причини та глибинні конфлікти: «SKYPEКАВА з психотерапевтом», де двоє осіб: ТИ і Я, кожен по окремий бік екрану, мирно посьорбуючи каву, можемо поговорити у форматі цікавої бесіди, на протязі 45 хвилин, про твоє життя, твої успіхи та негаразди, цікаві книги, фільми, підтримку твоїх планів та моє підштовхування до омріяних тобою змін. Лише по суботах з 9.00 - 12.00, попередньо разом вибравши день та годину. Так як зустрічі проходять успішно і люди задоволені, я вирішила - хай ця радість буде у вас теж, і зробила знижку лише для моїх підписників: 45 хв бесіди за ціною, увага: ЛИШЕ 45 грн.

Акція діє лише весною. Поспішайте, поки ще є декілька вільних ранкових годин. Запис і оплата попередні за 2 зустрічі - домовленості на 2 зустрічі наперед, на ваш розсуд або щотижня або 1 раз в 2 тижні. Якщо у ВАС виникло таке бажання - пишіть мені на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа: «SKYPEКАВА з психотерапевтом».

skype