Розклад занять

Розпочала працювати нова група мамусь. Занять 14 і 2 семінари, відбуваються в четвер о 16.00 год. і в неділю о 12.00 год.

Для запису на заняття та уточнень писати на вайбер 0679998452

Вітаю ВАС! Тихенько падає сніг, стає чисто та оновлено

thumb 53526 blog mВітаю ВАС! Тихенько падає сніг, стає чисто та оновлено.
Не знаю як ви, а я вже знаходжусь в очікуванні святкувань. Очікуванні нових звершень, див та чарівних перетворень. Запаху змін. А ви їх відчуваєте? В цей час я зазвичай перетворююсь в маленьку дівчинку, яка (з донькою) пише листи св.Миколаю, яка вірить в Різдвяні дива, і чекає чогось незвичного!!! А у вас так буває? Я завжди мріяла бути Новорічною феєю чи казковою Принцесою, щоб дарувати людям подарунки і хороший настрій, а що може бути ще кращим? Взагалі то, останнім часом багато людей цими Миколаями, Феями і Ельфами таки стали, купуючи і роздаючи подарунки малозабезпеченим, голодним, потребуючим( і не лише людям), сусідам, воїнам, тим, у кого багато діточок і тим хто живе в дитячих будинках чи домах престарілих.

Багато з цих людей, як справжі Казкові персонажі, навіть не хочуть щоб їх бачили і знали, і тихенько, таємно як у казках, тишком-нишком складають подаруночки у торбинку під дверима.
В Новорічних та Різдвяних святах криється глибинний зміст радощів і сімейних традицій. Цей час з'єднує нас відчуттям близькості з нашими родинами, де відкривається справжній зміст любові - ділитись, жертвувати, єднатись, бажати один одному сповнення мрій і вірити в Небесні дива.
Бажаю щоб В РІЗДВЯНУ ніч, над кожним з Вас розсипався казковий пил. То з Миколаєвих саней слід. Збирайте його, осипайте ним інших, діліться з близькими і настане у ваших домівках і серцях щастя, гармонія і сповняться дива, і збудуться Бажання.

Джерело http://admin.20minut.ua/blogs/vitayu-vas-tihenko-padae-snig-stae-chisto-ta-onovleno.html