Розклад занять

Теми нового місяця:

18.04, четвер, о 1600 - Тема 8. Особливості післяпологового періоду, рання профілактика ускладнень. Важливі нюанси життя після пологового будинку. (Акушер-гінеколог)

УВАГА!

20.04, субота, о 1430 - Так як в неділю вибори і вербна неділя, то заняття буде в суботу. Тема 9. Страх і біль в пологах. Стресостійкість мами. Бондінг. Імпринтінг (Психотерапевт) Запрошена гостя

Матусі запевняють, що грудне годування - потрібне

thumb 19433 news mТернопільські матусі та вагітні жінки ділились досвідом грудного вигодовування та розповідали про його важливість у неділю, 3 серпня. Зустріч відбулась у бохо-кафе "Жирандоль".

Організатори  - представники "Школи щасливого материнства св. Анни" провели зустріч у рамках Всеукраїнського тижня грудного вигодовування.

- Це потрібно для підтримки тих жінок, які в очікуванні дитини, - говорить координатор проекту Марія Хомів. - Щоб дати можливість їм зрозуміти, що грудне годування це дуже важливо для дитини, яка має і рік, і два, і три. Це важливі відчуття прив'язаності до дитини, відчуття дитиною своєї власної безпеки.

За словами пані Марії, таким чином дитина розуміє, що на неї чекали. Окрім цього грудне годування це завжди з собою, зручно, стерильно, унікально тому, що незамінно, додає Марія Хомів. Під час зустрічі матусі ділились досвідом, спілкувались та розповідали чому грудне годування таке важливе та необхідне для дитини. Оксана Жук виховує дівчинку віком два з половиною роки. Жінка досі годує дитину грудним молоком і зупинятись не збирається.

- Для дитини груди це такий самий зв'язок як і пуповина, - говорить Оксана. - Груди це не тільки їжа, як дехто вважає. Це снодійне, заспокійливе, захист, тепло. Дитині не важливо, як виглядає мама, дитині важливо що у мами є груди.

Як вважає пані Оксана, грудне молоко унікальне і йому немає і не буде аналогів. Тому, що навіть найдорожча адаптована суміш містить 60 інгридієнтів, які приближені  до складу грудного молока. А у грудному молоці близько 400 елементів. Тому жінка запевняє, що грудне годування є необіхдним і надзвичанйо важливим для того, аби діти росли здоровими.

http://te.20minut.ua/Podii/matusi-zapevnyayut-sho-ghrudne-ghoduvannya-potribne-10409595.html