Розклад занять

Розпочала працювати нова група мамусь. Занять 14 і 2 семінари, відбуваються в четвер о 16.00 год. і в неділю о 12.00 год.

Для запису на заняття та уточнень писати на вайбер 0679998452

Осінні парасольки

osinni parasolkyНу що, ви ще не змерзли? На дворі холодно, а в нас на форумі "Сімейка" щось давненько не було гарячих конкурсів. Тепле літо ми вже згадували, тому будемо додавати яскравих і теплих барв у осінь.

З чим у Вас асоціюється осінь - золоте листя, каштани, калабані, дощ ну і звісно парасольки. Зелені, жовті, червоні.... А яка малеча не любить ходити під цією маленькою "хатинкою"?

Отож, оголошуємо конкурс на найяскравіше осіннє фото, де обов'язковим елементом буде парасолька. На фото Ви, чи Ваші дітки, чи усі разом.

Правила
1. Роботи надсилайте на адресу форуму Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою у темі "Осінні парасольки". Обов'язково вкажіть ваш нік на форумі.


2. Приймати участь в конкурсі може тільки зареєстрований учасник форуму, в якого є більше 50 корисних повідомлень.
3. Участь в конкурсі означає повну згоду учасника з правилами проведення конкурсу.
4. Адміністрація залишає за собою право змінювати умови конкурсу під час його проведення. Всі зміни будуть опубліковані на форумі.
5. Адміністрація без попередження буде видаляти роботи, які не відповідають умовам конкурсу.
6. Конкурсні фотографії можуть бути використані адміністрацією форуму в майбутньому лише за попередньої згоди учасника.
7. Роботи приймаються до 2 листопада 2013 року. Визначення переможця шляхом сумування балів у 2-х типах голосування - подяки під фото і голосування в темі. Голосування триватиме тиждень від дня опублікування фото.
8. Вимоги до робіт: фото без додаткових обробок: рамок, квіточок, ластівок і т.ін. Фото повинне бути зроблене осінню 2013 року. На фото повинні бути Ви, чи Ваші дітки з парасолькою. Не забувайте про оригінальність :wink:
9. На одного учасника дозволяється 1фото.

Після закінчення голосування буде визначено 3 переможців, які отримають призи:
За 1 місце - весела осіння парасолька від форуму "Сімейка"
за 2 і 3 місце - гелі для душу від нашого спонсора фармацевтичної компанії "Ельфа"