Розклад занять

Теми нового місяця:

18.04, четвер, о 1600 - Тема 8. Особливості післяпологового періоду, рання профілактика ускладнень. Важливі нюанси життя після пологового будинку. (Акушер-гінеколог)

УВАГА!

20.04, субота, о 1430 - Так як в неділю вибори і вербна неділя, то заняття буде в суботу. Тема 9. Страх і біль в пологах. Стресостійкість мами. Бондінг. Імпринтінг (Психотерапевт) Запрошена гостя

Школі щасливого материнства св.Анни 9 років

zustrich mariji ta jelyzavety…Тими днями Марія, вставши, поспішно пішла в гірську місцевість, до міста Юдиного.
Вона ввійшла в дім Захарії і привітала Єлизавету.
Коли ж почула Єлизавета привітання Марії, заворушилося немовля в її утробі.
Єлизавета сповнилася Святим Духом і вигукнула гучним голосом, промовляючи: «Благословенна ти між жінками і благословенний плід твоєї утроби! І звідки ж мені це, щоби до мене прийшла мати мого Господа?...

22 грудня - особлива дата. Це день, коли ми радіємо, що в нас є можливість бути, працювати, щороку робити висновки нашої діяльності, тішитися народженими дітками та хвалитися жінками, які прийшли отримати знання і підтримку. Це ще один шанс подякувати усім, хто працює в Школі материнства та підтримує її, а також усім партнерам і волонтерам.

За 2012 рік зроблено чимало: Школу відвідало 446 жінки, з них 192 пари прослухали лекції по партнерських пологах. З загальної кількості жінок, 280 відвідали усі 20 лекційно-практичних занять, які включають заняття: акушер-гінеколога, психотерапевта, дитячого психолога, соціального педагога, творчого майстра, дитячого невролога, неонатолога, консультанта по грудному годуванню і слінгоносінню.

Школа тісно співпрацює з форумом "Сімейка", Консультаційним центром "Колиска життя", ГО"Центр щасливого Батьківства та Материнства".


Вагітні жінки, випускниці і працівники Школи долучалась до проведення:
групової психотерапії, тижнів слінгоносіння, грудного годування. Брали участь у святкуванні Дня Батька і Матері, Родини, Тижня сім'ї в очікування дитини, Тижня сімейних стосунків. Проведено майстер-класи, зустрічі після пологів, форумівки, зустрічі з малюками, дегустацію домашньої випічки від мамусь Школи, малювання писанок, випуск календаря на 2013.

Багато чого ще потребуємо: ремонту, методичних матеріалів, т.і. Не відмовляємось і від допомоги, якщо би хтось хотів  надати. Віримо в те, що все буде ще краще.

Дякуємо міській дитячій поліклінці за приміщення яке нам надають і Карітасу за підтримку, і усім тим, хто приносить в Школу журнали, книги для малозабезпечених мам.

Особлива вдячність усім жінкам, які передають іншим хороші відгуки про навчання у Школі, поширюючи таким чином добру новину про щасливе Материнство і Батьківство, про віру в те, що це можливо, варто лише трішки постаратись.